Meyhankoli
Anasayfa
En9
Restoran Hikayeleri
Senden Benden Bizden
Detaylı Arama
Restoranını Ekle
meyhankoli

 Meyhankoli 

Meyhankoli

Before Sunset Beach

Before Sunset Beach, Çeşme, İzmir 150
Ovacık Mah., Azmak Koyu 381/A, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye Çeşme, İzmir, İzmir
Phone: 0532 173 55 18

Before Sunset Beach
Çeşme, İzmir

rating 3,6

Web'deki Puanlar ve Ortalama Fiyat Bilgisi

Çalışma Saatleri
08:00 - 04:00 (Bugün)
Diğer Günler
Restoran Kategorileri
Mutfak Türleri Bar & Pub
Mutfak Türleri
Mutfak Türleri Atıştırmalık
Mutfak Türleri Egzotik Kokteyller
Mutfak Türleri Pub
Mutfak Türleri Pub Mutfağı
Öne Çıkan Özellikleri
Öne Çıkan Özellikleri Canlı Müzik
Öne Çıkan Özellikleri Deniz Kenarı
Öne Çıkan Özellikleri Dış Mekan
Öne Çıkan Özellikleri Kredi Kartı
Öne Çıkan Özellikleri Manzara
Öne Çıkan Özellikleri Eğlenmelik
Sosyal Medya
Web ve Sosyal Medya Hesaplar Website facebook_address instagram_address
Paylaş
Adres
Ovacık Mah., Azmak Koyu 381/A, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye
Restoran Yorumları
user_img
google 13-03-2019 4,0
Kesinlikle denizi çok güzel.İçeriye girmek de biraz sıkıntı yaşansa da baya memnun kaldığım bir yer oldu.Önceden rezervasyon yapmadan almıyorlar.Alamıcakları zaman hiç de aşağılamadan düzgünce alamıcaklarını söylüyorlar.Rezervasyon yaptırmayanlar çok zorlamasına rağmen girmek için asla kabaca davranmıyorlar.Fiyat bence normalin biraz üstü.Rezervasyon yaptırıp almadıkları bir insan görmedim.Fiyatı yüksek yapmak zorunda gelenleri böylelikle seçmiş oluyorlar.Ayrıyeten kapıda da seçiyorlar.Yorumlara cevap vermeleri saçma olmuş niye muhattap olmuşlar anlamadım.Rezervasyon da yaptırmadıysanız ve az kişiyseniz erken saatlerde giderseniz alıyorlar ama saat 12.00 den sonra rezervesiz almıyorlar.Arada istisnalar olabilir tabi:)
user_img
google 06-11-2018 5,0
Çeşme'nin yeni gözdelerinden girişte adam seçtikleri ( Kaliteyi düşürmemek adına ) bir yer. Güneşin batışından akşam 9 a kadar eğlenceleri devam ediyor. Tüm gününüzü geçirip sıkılmayacağınız bir yer.
user_img
Devamını oku zomato_url 24-09-2018 4,0
Izgara koftesi gercekten cok lezzetliydi. Tabagın sade ve sıradan gorunmesine aldanmayın zira mekanda tum porsiyonlar az-orta arası, fa...
user_img
google 22-09-2018 4,0
Kesinlikle denizi çok güzel.İçeriye girmek de biraz sıkıntı yaşansa da baya memnun kaldığım bir yer oldu.Önceden rezervasyon yapmadan almıyorlar.Alamıcakları zaman hiç de aşağılamadan düzgünce alamıcaklarını söylüyorlar.Rezervasyon yaptırmayanlar çok zorlamasına rağmen girmek için asla kabaca davranmıyorlar.Fiyat bence normalin biraz üstü.Rezervasyon yaptırıp almadıkları bir insan görmedim.Fiyatı yüksek yapmak zorunda gelenleri böylelikle seçmiş oluyorlar.Ayrıyeten kapıda da seçiyorlar hahahah:)Yorumlara cevap vermeleri saçma olmuş niye muhattap olmuşlar anlamadım.Rezervasyon da yaptırmadıysanız ve az kişiyseniz erken saatlerde giderseniz alıyorlar ama saat 12.00 den sonra rezervesiz almıyorlar.Arada istisnalar olabilir tabi:)
user_img
google 10-09-2018 5,0
Herkes atıp tutuyor ,ben çeşmeliyim buraya fakir insanlar giremiyor kardeşim ne atıp tutuyorsunuz! Birisi yazmış yok almanyadan yok ingiltereden arkadaşım gelmiş, biri yazmış yok geçen sene şöyleydi böyleydi . Çeşme kaliteli bir yer kaliteyi bozmayın lütfen, işinize bakın fakirseniz gelmeyin kardeşim .Orada şekil yapacam diye geliyorsunuz alınmadığınız zamanda atıp tutuyorsunuz.Çakma gözlükler çakma şort tişört terlik kiralık araçlarla gelip cebinize 500-100 lira para koyup içeriye alınmadığınız zamanda zorunuza gitmesin kapıda ki kaba saba dediğiniz adamlar bu işin profesyonelleri sizleri görür görmez alt orta ve üst sınıf olarak ayırt edebiliyorlar,kapıdan çevrilince zorunuza gitmesin...İşin özü orda da eğlenmeyin gidin kumda oynayın hadi eyvallah
Tüm Yorumlar
Çeşme Bölgesindeki Diğer Restoranlar
Uygulamayı indir,
Hemen keşfetmeye başla
Meyhankoli mobil uygulamasıyla kendine en uygun restoranı bularak
Ye, İç, Gez, Eğlen, Paylaş