Meyhankoli
Anasayfa
En9
Restoran Hikayeleri
Senden Benden Bizden
Detaylı Arama
Restoranını Ekle
Meyhankoli.com
MEYHANKOLİ İLE KEŞFETMEYE BAŞLA

Nasıl Çalışır?

“Neden Meyhankoli?” sorusuna verilebilecek birçok yanıt var, ancak biz bu sefer sadece öz faydaya odaklanacağız.

Sosyal medya hesabınızla Meyhankoli’de kullanıcı hesabı açarsanız; restoranlardan örülü bir dünyanın tam merkezine ulaşırsınız.

Romantik bir yemek mi, dost meclisi mi kafa dinlemelik bir yer mi aradığınızı belirtirseniz Meyhankoli seçeneklerinizi doğrudan süzer, sizi uğraştırmadan ön elemeyi kendi yapar.


Meyhankoli sizi yönlendirirken sizin de görüşlerinizi istediği için başkalarına ışık tutma misyonunuzun da olduğunu bilmelisiniz! Sürekli gelişen, sürekli evrilen dinamik bir yapı Meyhankoli; sizin de çorbada tuzunuzun olması ile beslenen kocaman bir mecra.

Fikirlerini paylaşıp deneyimlerini aktaranlarla büyüyen Meyhankoli; profilinizde tüm geçmiş işlemlerinizi göstererek sizi, tercihlerinizi ve düşüncelerinizi önemsediğini her bir ayrıntıda hissettirir.

Acil bir planınız çıkarsa “Yer bulamam!” endişesini tarihe karıştırarak sizi “Yakındakiler” bölümüne aktarır. Böylelikle size en yakın restoranları tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Restoranlarla ilgili yorum ve tavsiyelere saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz, kötü deneyimleri yaşamanıza gerek kalmadan eğlencenize odaklanabilirsiniz.

İster yeni tatlar deneyecek olun, ister en heyecanlı derbilerin nabzını tutmak; ister rota arayın, ister kahvaltı planlayın… Tüm sorularınızın ve taleplerinizin karşılığı tek adreste; Meyhankoli’nin dört bir hecesinde…

Restoran odaklı bir konseptimiz olsa da Meyhankoli zengin bir içeriğe sahiptir. Sadece mekanlar değil denenmesi gereken her şeyle ilgilidir. Kısacası Meyhankoli; yaşamın en eğlenceli halidir. Yemeyi, içmeyi, gezmeyi ve eğlenmeyi sevip deneyimlerini paylaşacak kadar cömert olanların buluşma adresidir.
Anasayfa
En9
Öneriler
Arama
Blog
Profil