Meyhankoli
Anasayfa
En9
Restoran Hikayeleri
Senden Benden Bizden
Detaylı Arama
Restoranını Ekle
Meyhankoli.com
MEYHANKOLİ İLE KEŞFETMEYE BAŞLA
1 2 3

Senden Benden Bizden

Meyhankoli rengini ve ahengini tamamlayan kategorilerden biridir “Senden Benden Bizden”. Kimi zaman cesaretlendirici bir öykü, kimi zaman sürükleyici bir macera ve kimi zaman hezeyan dolu cümlelerle karşılaşabilirsiniz. Gezginlerin anılarına ortak olabilir, harekete geçmek için ihtiyacınız olan gücü bulabilirsiniz. Farklı ülkelere açılanların deneyimlerine sahip olabilir, önerileri doğrultusunda kendi maceranıza yelken açabilirsiniz.

Kimi ararsanız var Senden Benden Bizden’de. Bisikletle ülkeyi gezenler, trenle yurtdışına açılanlar, motorla rüzgara kapılanlar, hafta sonu gezilerine katılanlar, evde oturanlar, dünyanın dört bir köşesine yayılıp gezgin ruhunu korumayı başaranlar…

Öneriler sunulur, deneyimler aktarılır, yaşananlar tüm gerçekliği ile açıklanır belki de tamamen hayal dünyasından bir kesit sunulur. Senden Benden Bizden çünkü, her an farklılaşır ve dinamikliği ile aklınızı karıştırır.

İnsan doğasına veryansın da edilir bu bölümde, hümanizmin doruklarına da çıkılır. Hayattan keyif alabilmek adına verilen ipuçları arasına şikayetler sıkıştırılır. Hiç ummadığınız bir anda memleketinizin kokusu ile karşılaşırsınız, bir anda dünyanın öbür ucunda keşfe çıkarsınız. Gezmeyi, görmeyi, yemeyi ve eğlenmeyi seviyorsanız; ihtiyacınız olan tek şey ilham olduğunda Senden Benden Bizden’e uğramalısınız.

Anasayfa
En9
Öneriler
Arama
Blog
Profil