Meyhankoli
Anasayfa
En9
Restoran Hikayeleri
Senden Benden Bizden
Detaylı Arama
Restoranını Ekle
Meyhankoli.com
MEYHANKOLİ İLE KEŞFETMEYE BAŞLA
1 2

Restoran Hikayeleri

Gittiğimiz her yer, attığımız her adım hikayeye dönüşür. Yapacaklarımızı yapıp da unutamadıklarımız şekillendirirken bir anın fotoğrafı zihinlerimizde yer eder. Bu nedenle doğamız gereği söz verme eğilimindeyizdir; hızlı benimseriz, anlam yükleriz, bazı mekanlardayken ortamın büyüsüne kendimizi kaptırır en olmadık zaman dilimlerine döneriz.

Restoran Hikayeleri! Kategorimizin çıkış noktası da yine bizdik. İnsanız ya hikayelerle yaşıyoruz, sadece yaşamak da değil bizimkisi tüm hikayeleri anlatarak anları çoğaltmak istiyoruz. Restoran Hikayeleri kategorisinde bir restoranın başarı hikayesini de bir meyhanenin tarihi ağırlığını da aynı zamanda bir barın eğlenceye dair harcadığı çabayı da bulabilirsiniz. Geniş bir konu yelpazemiz var diğer bir deyişle; paylaşılacak hikayeleri dizginlemek istemedik.

Meyhankoli kategorilerinin her biri hayatın içinden; farklı yazılarımızda bakış açımızı çok net sergiledik. Restoran Hikayeleri kategorisinde de çizgimizden çıkmak istemedik! Yine eğlenceli yine farklı yine ilham verici hikayelerle bir kategoriyle daha Meyhankoli kültürünü perçinledik.

Hazırsanız, başlıyoruz!

Anasayfa
En9
Öneriler
Arama
Blog
Profil