Meyhankoli
Anasayfa
En9
Restoran Hikayeleri
Senden Benden Bizden
Detaylı Arama
Restoranını Ekle
Meyhankoli

Moretenders' Cocktail Crib

Moretenders' Cocktail Crib, Beyoğlu, İstanbul 200
Asmalımescit Mah. Müeyyet Sok. No:5 Beyoğlu, Asmalı Mescit Mahallesi, 34430 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye Beyoğlu, İstanbul, İstanbul
Phone: 0555 889 69 55

Moretenders' Cocktail Crib
Beyoğlu, İstanbul

rating 4,5

Web'deki Puanlar ve Ortalama Fiyat Bilgisi

İletişim
Çalışma Saatleri
İletişim11:00–03:30
Restoran Kategorileri
Mutfak Türleri Bar & Pub
Mutfak Türleri Cafe Bistro
Mutfak Türleri
Mutfak Türleri Egzotik Kokteyller
Mutfak Türleri Pub
Mutfak Türleri Pub Mutfağı
Öne Çıkan Özellikleri
Öne Çıkan Özellikleri Kredi Kartı
Öne Çıkan Özellikleri İnternet
Sosyal Medya
Web ve Sosyal Medya Hesaplar instagram_address twitter_address
Paylaş
Adres
Asmalımescit Mah. Müeyyet Sok. No:5 Beyoğlu, Asmalı Mescit Mahallesi, 34430 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
Restoran Yorumları
user_img
zomato_url 15-09-2019 4,0 Devamını oku
Kokteylleri güzel , yanında sürekli ikramlar geliyor , çalışanlar ilgili, atmosfer keyifli ve müzikler iyi. Fiyatları ise çok pahalı değil, hafta içi veya hafta sonu akşamları iyi bir kokteyl eşliğinde keyifli zaman geçirmek için tercih edilebilecek bir yer. Tavsiye edilir.
user_img
zomato_url 14-09-2019 5,0 Devamını oku
user_img
zomato_url 09-09-2019 5,0 Devamını oku
İstanbul'daki tartışmasız bir numaralı kokteylcim. Muhteşem bir menuye sahipler özenti ya da klasikleşmiş kokteyller menulerinde yer bulamıyor hepsi kendi yarattıkları. Sık sık gittiğim ve her seferinde memnun kaldığım bir kokteyl bar. Servis elemanlarının ilgisi, bilgisi, nezaketi, Türkiye'de alıştığımız vasatlığın kat kat üzerinde ve bu konuda esas önemli nokta çalışanlar değişmesine rağmen bu çalışan standardının hiç bozulmaması. Tasarım ve ikramlar çok şık, garsonların bilgisi muazzam. Son gittiğimde menuye hiç bakmadan isli bir kokteyl tavsiyesi istedim garson menude olmayan bir kokteyl yaptırmayı önerdi tercihlerime yönelik iki üç soru sordu ve sonunda aradığım kokteyli buldum. Önünden geçerseniz uğramayın, ekstra vakit yaratıp gidip deneyin.
user_img
zomato_url 09-09-2019 4,0 Devamını oku
Mekan biraz ufak fakat çok keyifli bir yer. Biz hafta içi gittiğimiz için yer bulabildik. Hafta sonu biraz sıkıntı olabilir yer bulmak. Dışarısında bir balkon var ve sobalar yakıldığında sıcak oluyor. Kokteyl fiyatları 38 ile 50 TL arası. Garsonlar güleryüzle ve çok yardımsever. İsterseniz menüden bir içecek seçiyorsunuz yada istediğiniz tatları söylüyorsunuz hemen yapıyorlar. Tavsiye ederim. Ortam kalitesi genel olarak iyiydi.
user_img
zomato_url 28-07-2019 5,0 Devamını oku
Might be the best cocktail place in Galata-Karakoy area. Very nice stuff, fairly priced and great choice of cocktails with good amount of alcohol. Complimentary water and snacks all night long.
Tüm Yorumlar