Meyhankoli
Anasayfa
En9
Restoran Hikayeleri
Senden Benden Bizden
Detaylı Arama
Restoranını Ekle
Meyhankoli.com
MEYHANKOLİ İLE KEŞFETMEYE BAŞLA
  1. Anasayfa   >  
  2. Senden Benden Bizden   >  
  3. Sapanca Maşukiye

Sapanca Maşukiye

Sapanca Maşukiye

İstanbul’daki yoğun hayatlarına ara vermek isteyenleri olduğu kadar doğanın cazibesinin peşinden sürüklenenleri de kendine hayran bırakan Sapanca; Türkiye’nin en güzel lokasyonları arasında yer alıyor.

Muhteşem gölü ve sunduğu farklı aktivite seçenekleriyle genç yaşlı herkesin kalbini fetheden bu şirin ilçe; Sakarya’nın göz bebeği olarak kabul ediliyor. Muhteşem doğasında yeşilin tüm tonları bulunuyor, gölde kano ile gezinti yapılıyor, balık tutuluyor, kamp ruhu yaşatılıyor, konaklama alternatifleri göz dolduruyor ve daha nice özelliği ile Sapanca dört mevsim turizmin kalbi olmayı başarıyor.

Sapanca’ya kadar gidenlere, Sapanca Gölü ile Kartepe’nin kesişiminde bulunan Maşukiye’ye uğramalarını mutlaka tavsiye ediyoruz. Tertemiz havası ile akciğerlerinizde doping etkisi yaratacak bu şirin belde kiraz bahçeleri, Aygır Deresi ve birbirinden güzel yaylalarıyla övgülerimizi sonuna kadar hak ediyor. En lezzetli balıkların en iyi servisle tadılabileceği restoranlar, her bütçeye uygun konaklama seçenekleri Maşukiye’nin cazibesini bir kat daha arttırıyor. Maşukiye’ye gitmişken Kartepe Kayak Merkezi’ne de uğrayabileceğinizi hatırlatarak Sapanca’nın güzelliğine herkesin tanık olması gerektiğini vurgulamak istiyoruz.

Yorum Ekle
Anasayfa
En9
Öneriler
Arama
Blog
Profil