Meyhankoli
Anasayfa
En9
Restoran Hikayeleri
Senden Benden Bizden
Detaylı Arama
Restoranını Ekle
Meyhankoli.com
MEYHANKOLİ İLE KEŞFETMEYE BAŞLA
  1. Anasayfa   >  
  2. Senden Benden Bizden   >  
  3. Kadıköy Meyhaneleri

Kadıköy Meyhaneleri

Kadıköy Meyhaneleri

Kadıköy Meyhaneleri

İstanbul restoranlar şehrin iki kıyısında yaşayanları kucaklar. Meyhaneler ise İstanbul’un neredeyse tüm semtlerini ağ gibi sarar. Anadolu yakası meyhaneleri dendiğinde akla ilk gelen Kadıköy meyhaneleri; müdavim olanlar kadar meyhane kültürü merakını dindirmek isteyenler de kapısını açar. 


İstanbul’un Anadolu Yakası’nın en gözde semtlerinden olan Kadıköy eğlenceli meyhaneler barındıran mistik bir ilçedir. Kadıköy meyhaneler sokağı çok sesli, çok kültürlü ve dolayısıyla çok da renklidir. Kadıköy en iyi meyhaneler her daim kalabalık olurken ilk başta tereddütle yaklaşılan Kadıköy yeni nesil meyhaneler de yavaş yavaş rüştünü ispat etmektedir. 


İstanbul meyhaneleri belki de bu nedenle çok ünlüdür. Fasıl meyhane, meyhane mezeleri, meyhane şarkıları, meyhane pilavı bir araya geldiğinde oluşan büyü Kadıköy en iyi meyhaneler ile birleştiğinde herkesi cezbedebilir. Siz henüz Kadıköy meyhane öneri sayfalarının sunduğu deneyimi yaşamadıysanız, bu yazımızda Kadıköy meyhaneleri ile ilgili birçok bilgi bulabilirsiniz. Kadıköy balık restoranları, Kadıköy en güzel meyhaneler, Kadıköy meyhane fasıl geceleri, Kadıköy meyhane canlı müzik ve daha nicesi sizleri bekliyor…Kadıköy Meyhane Öneri

Kadıköy nezih meyhaneler ve salaş meyhaneler barındıran bir mekan olma özelliği gösterir. Kadıköy meyhane fiyat sorgulamaları da birçok müdavimin kalbini kazanır. Kadıköy meyhaneleri fasıl da sohbet de keyif de barındırır. Bu nedenle Kadıköy fasıl meyhaneleri ve Kadıköy meyhane fırsatları hep bir arada anılır. Kadıköy meyhane önerisi isteyenler birçok farklı Kadıköy meyhane tavsiye ile karşılaşır. Seçim yapmak dolayısıyla zorlaşır. Siz de Kadıköy meyhane en iyi alternatifleri arasında seçim yapıp işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız Kadıköy mekan rehberi incelemesini başlatabilirsiniz.Hane Kadıköy özel lezzetleri barındıran fazlasıyla keyifli bir modern meyhane. Ferah bir atmosfer, lezzetli farklı tatlar, uygun fiyatlar ve iyi hizmet de cabası. Ayrıca hafta sonu yüksek sesle eğlenmek isteyenler için de programları mevut.  


Şiraz Restaurant, Moda ve Kadıköy arasına konumlanmış butik bir meyhane. Misafirlerinin çoğu müdavim haline dönüşmüş olan Şiraz’ın, en cezbedici yanı, işletmecilerinin aynı zamanda yemeği ve servisi yapan kişiler olması. Buda burayı samimi ve sıcak  bir ortam tercih edenler için ideal bir meyhane haline getiriyor.


Sanatçılar sokağı olarak da geçen Ali Suavi Sokağında yer alan Güneşin Sofrası meyhanesi bohem ruhu, tarihi binanın atmosferiyle birleşince, oturması oldukça keyifli bir mekan ortaya çıkmış. Mezeleri ile de ün salmış meyhane İstanbul'da Ege havası yaşamak isteyenler için güzel bir alternatif.Agapia Meyhanesi Kadıköy’de Kadife Sokak’ta ya da herkesin bildiği adla nam-ı diğer Barlar Sokağında 18 barın arasında tek meyhane olarak faaliyet gösteren bir meyhane. Meze çeşitliliğiyle ön planda olan meyhane tüm meze severlere gastronomi deneyimi yaşatan bir meyhane.Cibalikapı Balıkçısı Moda

Moda’daki Cibalikapı Meyhanesi'nin etrafı yemyeşil, sakin, sessiz ve dışarıdaki masalar ağaç ve yeşilliklerin altında İstanbul dışında bir yerdeymişsiniz hissi yaratıyor. Mekanda harika mezeler, deniz mahsulleri ve taptaze balıklar var. Fıstık, ceviz ve peynir karışımı olan Girit ezmesi bir harika. Izgara ahtapot, levrek marin, çeşit çeşit otlar da denenmeyi hak edenler arasında yer alıyor.Kadıköy’de çarşı içinde bulunan Müsaade Meyhane butik bir işletme. Yeni nesil/modern meyhane konseptinde olan Müsaade, menüsünde bilinen mezelerin farklı yorumlarına yer verirken misafirlerini deneysel tatlar ile şaşırtmayı vaat ediyor. Güçlü kavı ile şarap severleri de unutmayan Müsaade rakı mezelerinin yanı sıra şarap ile eşleştirebileceğiniz sıcak ve soğuk seçeneklerini menüsünde barındırıyor.Yeni Meyhane Kadıköy Osmancık Sokak’ta Şeref Bey Apartmanında yer alıyor. Burası öğle rakısıyla başlayıp, gecenin geç saatlerine kadar keyifli vakit geçirebileceğiniz, ıhlamur ağaçlı ve yeşil panjurların arasından her an biri seslenecekmiş duygusu veren bir avlu. Hayat dolu sokak masaları ve taze mezeleriyle sizleri bekliyor.


Moda Meyhanesi adı üstünde Moda'nın girişinde yer alan bir meyhane.  Dışarıdan dekoru eski meyhane havasını yansıtıyor. Fakat Moda Meyhanesi’nin salaş ruhunun aslında özenle işlendiğini anlıyorsunuz. Moda Meyhanesi'nde  ana yemek yok, ancak beyin, yürek, ciğer gibi paylaşılabilecek ara sıcaklar mevcut. Büyükçe bir şişe rakı söyleyip bitiremezseniz de kaldığınız yerden bir çizgi çekiliyor, bir sonraki ziyaretinizde size yeniden takdim ediliyor  müdavim olun, olmayın, fark etmiyor.Eski bir Rum evinin tarihi dokusunun içinde, İstanbul’un geçmiş hikayelerine tanık olabileceğiniz Sarnıç Meyhane & Butik Otel  hoş sohbetleri leziz yemeklerle tatlandırıyor. Menüde Akdeniz ve Ege mutfağının en sevilen mezeleri, salataları, sosları, et ve balık çeşitleri, tatlıları bulunuyor. 140 yıllık tarihi dokuya sahip, içinden hayat akmış bir Kadıköy sokağında konumlanmış mekan, misafirlerine ziyafet sunarken, kalabalığın içinde dingin cümleler kurabilme imkanı da sağlıyor.Kadıköy Meyhane Fasıl

En güzel meyhane şarkıları canlı canlı çalındığında kulaklara, o gecenin keyfine doyum olmaz. O anda boğaz restaurant seçimleri rafa kalkar, tek hedef Kadıköy meyhane fasıl önerilerini değerlendirmek olur. Meyhane pilavı, meyhane mezeleri ve meyhanelerin olmazsa olmazı müdavim ekibi ile zaman geçirmek isterseniz Kadıköy meyhane fasıl organizasyonlarını takip edebilirsiniz.


Kadıköy Meyhane Canlı Müzik

Canlı müzik İstanbul ilinde yaşayanların stres atmak için en çok tercih ettikleri eğlence konseptlerindendir. Canlı müzik mekanları özellikle hafta sonları dolup taşar. İstanbul eğlence mekanları arasında yer alan Kadıköy meyhane canlı müzik mekanları da nasibine düşeni alır. Kadıköy meyhane fiyat performans dengesi eğlenmek isteyenlerin lehine de olduğundan Kadıköy meyhaneler sokağı her gece dinamikliğin tanımını yapar. 


Kadıköy Meyhaneler Sokağı

Kadıköy meyhaneler sokağı her zevke hitap eden meyhaneleri ile özgünlüğün merkezi haline gelir. Kadıköy nezih meyhaneler kadar Kadıköy salaş meyhane de bu sokakta yerini alır. İstanbul meyhaneleri çok sesliliğinin lokal bir sentezi olan Kadıköy meyhaneler sokağı, eğlencenin de hüznün de paylaşımın da merkezidir. Meyhane şarkıları, meyhane mezeleri lezzeti, müdavim olanlar ve hatta ocakbaşı lezzetlerinin kokusu Kadıköy Meyhaneler sokağı demirbaşlarıdır. İsteyenler Kadıköy fasıl meyhane, isteyenler Kadıköy meyhane canlı müzik isteyenler de Kadıköy yeni nesil meyhane deneyimine bu sokakta teslim olur. 


Kadıköy Meyhane Fiyat

Kadıköy meyhane fiyat aralığı tercih edilen meyhaneye göre değişebilir. Elbette meyhane keyfinin kaç kişi çıkarılacağı da fiyat dengesini değiştirebilir. Kadıköy mekan önerileri kapsamında Kadıköy en iyi meyhaneler olarak kabul edilenlerin fiyatları ile ilgili bilgi de aktarılır. Son dönemde içki fiyatlarına gelen zamlara rağmen Kadıköy meyhane fiyatları makullüğünü korur. Üstelik Kadıköy meyhane fırsatları da yakalanırsa, Kadıköy eğlenceli meyhaneler geceleri her zamankinden keyifle yaşanır. 


Kadıköy Meyhane En İyi

Kadıköy meyhane en iyi, hangisi diye sorarsanız bu soruya yine yanıt veremeyiz. Çünkü her bir meyhane kendine has güzellikleri ile bu karşılaştırmayı olanaksız kılar. Bazı müdavimler Kadıköy fasıl gecelerine bayılır, bazıları ise Kadıköy nezih meyhaneler çekiminden uzak kalamaz. Gençler için Kadıköy yeni nesil meyhaneler bir numara olurken Kadıköy salaş meyhaneler kendi müdavimlerinin vazgeçilmezidir. Bu nedenle siz de meyhane kültürüne adım atmak istiyorsanız, mümkün olduğunda Kadıköy meyhane tavsiye yorumları üzerinden ilerleyerek, kendi tercihlerinizin sesini bulabilirsiniz.


Kadıköy Nezih Meyhaneler

Eşinizle, sevgilinizle ya da çekirdek ailenizle felekten bir gece geçirmek isterseniz Kadıköy nezih meyhaneler alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Çok kalabalık olmayan, sakin, meyhane mezeleri ile aklınızı başından alacak nezih Kadıköy meyhaneleri beklentinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Kadıköy ocakbaşı, Kadıköy fasıl meyhane konseptlerinde de bulabileceğiniz nezihlikle, sevdikleriniz ile huzurlu bir gece geçirme şansını yakalayabilirsiniz. 


Kadıköy Yeni Nesil Meyhaneler

Yeni nesil meyhane konsepti kimi çevrenin eleştirisine maruz kalır, ortalama İstanbul eğlence mekanları ile eş tutulur. Fakat değişimin her şeyin ruhunda olduğu gerçeğini yadsımak, ne derece doğrudur? Kadıköy meyhaneleri konsept açısından çok zengindir. Daha önce de belirttiğimiz gibi Kadıköy canlı müzik isteyenlerin de Kadıköy meyhane fasıl organizasyonlarını takip edenlerin de Kadıköy nezih meyhaneler arayışında olanların da beklentileri İstanbul’da yanıt bulur. Doğal olarak Kadıköy modern meyhaneler de büyük bir talebe yanıt verir. Gençler tarafından çok tercih edilen modern meyhaneler, uygun fiyatları ve sundukları alternatiflerle her geçen gün popülerliklerini çoğaltır. 

Yorum Ekle
Anasayfa
En9
Öneriler
Arama
Blog
Profil