Meyhankoli
Anasayfa
En9
Restoran Hikayeleri
Senden Benden Bizden
Detaylı Arama
Restoranını Ekle
Meyhankoli.com
MEYHANKOLİ İLE KEŞFETMEYE BAŞLA
  1. Anasayfa   >  
  2. Senden Benden Bizden   >  
  3. Pazar Kahvaltısı Dediğin

Pazar Kahvaltısı Dediğin

Pazar Kahvaltısı Dediğin

Pazar kahvaltılarını hangimiz sevmeyiz ki? Kahvaltı sofralarında edilen sohbetlerin, içilen çayların tadı hep başkadır. Hafta içi uzun uzadıya kahvaltı etme fırsatı bulamadığımızdan tadını çıkara çıkara yapılan bir kahvaltının hayalini kurarız hafta boyunca.

Bazlama Kahvaltı işte tam da Pazar kahvaltısı tadında bir kahvaltı sunuyor biz misafirlerine. Önce Çeşme’de faaliyete geçen, sonra ise Nişantaşı’nda da hizmet vermeye başlayan Bazlama Kahvaltı’da haftalık olarak Çeşme’den gelen taptaze lezzetler, ev yapımı reçeller, taze meyveler, masanıza sıcacık gelen bazlama ve gözlemeler, pişiler ve daha neler neler var. En güzel yanı da beğendiğiniz ürünlerden tekrar tekrar sipariş verebiliyor olmanız. Çünkü Bazlama Kahvaltı’da doymadan kalkmak yasak!

Çok zevkli bir şekilde dekore edilmiş olmasının yanında başta sahibi Sinem Hanım olmak üzere tüm çalışanların ilgi alakası da son derece memnuniyet verici. Müşteri değil misafir olarak ağırlanmak ve Ege lezzetlerinin tadına varmak istiyorsanız Bazlama Kahvaltı tam siz göre.

Yorum Ekle
Anasayfa
En9
Öneriler
Arama
Blog
Profil