Meyhankoli
Anasayfa
En9
Restoran Hikayeleri
Senden Benden Bizden
Detaylı Arama
Restoranını Ekle
Meyhankoli.com
MEYHANKOLİ İLE KEŞFETMEYE BAŞLA
  1. Anasayfa   >  
  2. Senden Benden Bizden   >  
  3. Yedigöller’e Gitmek İçin 9 Neden

Yedigöller’e Gitmek İçin 9 Neden

Yedigöller’e Gitmek İçin 9 Neden

Yedigöller’e Gitmek İçin 9 Neden

Bir taşla iki kuşu değil; bir kuş sürüsünü hedefleyenleri pişman etmeyecek bir tercihtir Yedigöller… Muhteşem ambiyansı ile zihinlere kazınan bu doğa harikasına gitmek için henüz bir neden bulamıyorsanız, işinizi kolaylaştırmak için sunduğumuz önerilere göz gezdirmenizi öneriyoruz.

1. Doğa Yürüyüşleri Yapabilirsiniz

Doğa ile baş başa kalmak istiyorsanız Yedigöller sizi büyüleyecek! Derin Göl çevresinde oksijenin ferahlatıcı etkisiyle tanışabilir ve ağaçlar kesilmezse nasıl bir dünyada yaşayacağınızı düşünerek derin hayallere dalabilirsiniz.

2. Kamp Deneyimi için Birebir

Alın çadırınızı çıkın yola; mavi ışık sendromundan uzaklaşın, yeşiller arasında kamufle olun. Sabah uyandığınızda ferahlayın, silkelenin ve yaşadığınızı hissedin.

3. Fotoğraf Çekebilirsiniz

Gezdiğiniz yerleri, yaşadığınız anları mühürleyin. Doğanın tüm güzelliğini cömertçe sergileyen Yedigöller’de eşsiz kareler yakalayabilirsiniz.

4. Balık Tutabilirsiniz

Balık tutmayı seviyorsanız Yedigöller sizin için muhteşem bir destinasyon olacak! Yeşilin tonlarını seyrederken yakaladığınız balıklar yanınıza kar kalacak.

5. Romantik Anlar için Doğru Adres

Yedigöller’in ambiyansı isteseniz de istemeseniz de sizi olduğunuzdan daha romantik bir hale getirecek. Seyir teraslarında en sevdiğinizde birlikte hayaller kurabilirsiniz.

6. Sonbaharı Keşfedebilirsiniz

Şehirlerde sonbaharın tadını tam anlamıyla yaşadığınızı düşünüyorsanız bir de Yedigöller’e gidin. Yeşil, sarı, turuncu ve kahverengi doğanın ahengine eşlik edin.

7. Pisagor Ağacına Hayret Edin

Yıllarca sıdkımız sıyrıldı Pisagor’dan. Geometri dediler; 3,4,5 üçgeni dediler ama ağacı da olabileceğini hiç söylemediler! Varmış, iyi ki varmış.

8. Dağ Evinde Kalmanın Keyfini Yaşayın

İleride bir gün dağ evinizin olmasının hayalini kuruyorsanız, ki muhtemelen hepimiz kuruyoruz; Yedigöller’de en azından filminizin fragmanını çekme şansı yakalayabilirsiniz.

9. Kendinizle Yüzleşin

Doğanın tam merkezinde, en korunaklı olduğunuz yerde kendinizle yüzleşebilir, içsel bir yolculuğa çıkabilir ve bu sırada Yedigöller’in mistik havasını içinize çekebilirsiniz.

Yorum Ekle
Anasayfa
En9
Öneriler
Arama
Blog
Profil