Meyhankoli
Anasayfa
En9
Restoran Hikayeleri
Senden Benden Bizden
Detaylı Arama
Restoranını Ekle
Meyhankoli.com
MEYHANKOLİ İLE KEŞFETMEYE BAŞLA
  1. Anasayfa   >  
  2. Senden Benden Bizden   >  
  3. Ağva’da Soluklanın

Ağva’da Soluklanın

Ağva’da Soluklanın

Her mevsimi apayrı güzellikte olan Ağva, Şile’nin en popüler gezi noktalarından biridir. Doğal güzelliği ve cömert doğasıyla özellikle keşmekeşten sıkılanların ilk tercihi; dinlenmek için sık sık gittikleri bir yerdir.

En çok ziyaretçisi İstanbul’dan gelir. Nefes alamadığını hisseden ancak uzun bir tatil yapma imkanı da olmayan herkes soluğu Ağva’da alır. Hafta sonlarını değerlendirmek isteyenler kadar balayı tatili yapanlar için de güçlü bir çekim merkezidir. Neden? derseniz; Ağva hem doğasıyla etkiler sizi hem de sunduğu farklı aktivite seçenekleriyle. Sabah kahvaltıları da akşam yemekleri de şölen edasıyla geçer. Sabah nehrin kenarında taptaze köy ürünleriyle kahvaltı edip; güneş elini ayağını çekince yer yüzünden romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Lezzetli tabaklar mis gibi doğa ile birleşince keyfinize diyecek olmaz.

Konaklama seçenekleri ile de sizi yormaz Ağva; her bütçeye uygun seçenekleri kafanızdaki soru işaretlerini arttırmaz. Bilirsiniz ki değecektir; kendiniz için bir şey yapmak istediğinizde hem ruhunuz hem gönlünüz doğacaktır Ağva’da.

Ulaşım kolaylığı, doğası, lezzetleri ve aktiviteleri ile Ağva büyük şehirde yaşayanlar için tam bir lütuftur.

Ağva; Biraz mola! sözünün sözlükteki karşılığıdır.

Yorum Ekle
Anasayfa
En9
Öneriler
Arama
Blog
Profil